Menu
Sepetiniz

Bvlgari Man EDT 100ml Erkek Tester Parfüm

Bvlgari Man EDT 100ml Erkek Tester Parfüm
-69 %
Bvlgari Man EDT 100ml Erkek Tester Parfüm

Bvlgari Man EDT 100ml Erkek Tester Parfüm

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

Yeni ideal maskülenliğin ifadesi olan BVLGARI MËN, değerli ve canlı, tamamen yenilikçi bir tecrübe yaşatan BVLGARI MËN beyaz odunsu oryantal bir parfüm. Yoğun odunsu akor, erkek parfümlerinin geleneksel unsuru, şimdi, göz alıcı parlaklık, ışık saçan doğal saflığın özüne dönüştü.


Hemen ilk açılış notasıyla BVLGARI MËN çağdaş ruhunu sunuyor. Kalabriya bergamot, menekşe yaprağı ve beyaz armut ilk dokunuş. Taze ve meyvemsi. Bu freş ilk nefes parfümün kalbine kadar devam ediyor ki bu, sıra dışı temel karakterini oluşturuyor.

BVLGARI MËN özü harika ipuçlarıyla ile zenginleştirilmiş. Baştan çıkarıcı odunsu bir uyum. Vetiver ve cypriol birleşiminin güçlü ve kararlı aromamsı ile tatlı beyaz odunsuların sandal ağacı ve kaşmir ağacı ile birleşiminin sıcak dokunuşu. Bu noktada BVLGARI MËN 'in beklenmedikliği açığa çıkıyor: bitkisel amberin çekici uyumu - Alberto Morillas tarafından Bulgari için özel olarak yaratıldı- Beyaz bal ve miskin büyüleyici nüansları ile asilbentin sıcak harmonisinin karışımı oryantal heyecan katıyor.

BVLGARI MËN: yoğunluk ve parlaklığın şaşırtıcı bir kombinasyonu ile yeni bir duygusallık…


Ürün Avantajları

Maskülenliğin yeni temsilcisini tanıtan odunsu ve parlaklığın merak uyandıran harikulade kombinasyonu.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir. Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.

240,00 TL
780,00 TL
  • Stok: Stok Mevcut
  • Model: 30710