Menu
Sepetiniz

Amouage Honour Man 100 Ml Edp Erkek Tester Parfüm

Amouage Honour Man 100 Ml Edp Erkek Tester Parfüm
-49 %
Amouage Honour Man 100 Ml Edp Erkek Tester Parfüm

Amouage, 2011 yılında yeni bir kokulu çift sunuyor - Honor Woman ve Honor Man. Bu parfümler, bir Amerikalı ile evlenen ve üç yıl boyunca geri dönüşünü bekleyen, geyşa Cio-Cio-San'ın trajik Madam Butterfly hikayesine adanmıştır. Daha spesifik olarak, yeni yaratmalara ilham, Madame'nin intihar ettiği ilk isim olan operanın eyleminden çekildi. 

Onur Adamı, klasik kompozisyonların baharatlı odunsu bir kokusu. Erkek versiyonu Madam Butterfly'nın oğlunu simgeliyor. Parfümeri Nathalie Feisthauer, üstündeki kırmızı ve karabiberin baharatlı notalarından oluşmuştur. Sardunya, elemi ve hindistan cevizinin kalbi paçuli, sedir, vetiver, buhur, misk ve tonka fasulyesinin yoğun odunsu tabanına yerleştirilir. 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir. Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.

240,00 TL
475,00 TL
  • Stok: Stok Mevcut
  • Model: 40532