Menu
Sepetiniz

ACQUA DI GIOIA JASMINE 100ml Bayan Tester Parfümü

ACQUA DI GIOIA JASMINE 100ml Bayan Tester Parfümü
Zirve markalar -42 %
ACQUA DI GIOIA JASMINE 100ml Bayan Tester Parfümü


Armani 2010 yılından oluşturduğu Acqua Di Gioia ile yasemin bazlı taze kokusununun yeni versiyonunu Haziran 2015'te yeni limitli sayıda ürettiği koku olan Acqua Di Gioia Jasmine ismi ile duyurdu .


Yeşil elma , menekşe yaprağı , limon ve acı yeşil kasnı otu sakızı içeriği ile canlandırıcı esansları kompozisyonu içerisinde yer alır. Kalbinde yasemin içeren koku misk , kahverengi şeker ve sedir alt notalarıyla bitmektedir. Model Emily DiDonato kokuyu temsil etmektedir. Parfüm 30, 50 ve 100 ml EDP olarak kullanılabilir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gibi belirli ürün gruplarına atanabilir. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir. Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.

225,00 TL
390,00 TL
  • Stok: Stok Mevcut
  • Model: 39060